Оцінка кошторисної частини проєкту

Проєктно-кошторисна документація – комплекс документів, які розкривають сутність, докладно пояснюють, яким чином конкретний проєкт будівництва може бути реалізований, його архітектурні особливості, інженерно-технічні рішення тощо. Існує таке поняття, як оцінка та експертиза кошторисної частини проєкту. Оцінка відіграє велику роль не тільки для замовника будь-якого об’єкта будівництва, а й безпосередньо для проєктної організації. Оцінка кошторису необхідна замовнику, щоб упевнитися в доцільності прийнятих рішень на етапі проєктування. Для проєктної організації оцінка документації необхідна, щоб вчасно виявити та усунути проблемні зони проєкту.

Послуга оцінки кошторисної документації надається на об’єкти, які мають класи наслідків СС1, СС2 за наступними напрямками:

  • механічний опір, стійкість (надійність та довговічність споруд);
  • безпека здоров’я і в цілому життя людини;
  • техногенна та пожежна безпека;
  • захист навколишнього середовища;
  • експлуатація відносно вимог охорони праці;
  • захист від шуму;
  • санітарно-епідеміологічне благополуччя населення;
  • економія електроенергії;

Співробітники компанії проведуть грамотну оцінку кошторисної частини проекту у мінімальні терміни. За результатами оцінки кошторисної документації Замовник отримує професійний звіт із рекомендаціями щодо усунення розбіжностей у розрахунках, обсягах і цінах, відповідно до сегменту, у якому відбувається будівництво чи реконструкція забудови.

Ми допоможемо виявити явні й приховані загрози ще на етапі проектування об’єкта.

Послугу оцінки кошторисної документації можна замовити, заповнивши відповідну форму на сайті нашої компанії. Після уточнення усіх деталей з менеджером, підписання договору та сплати авансу наш фахівець допоможе розв’язати ваші проблеми у найкоротші терміни.  

Експертиза кошторисної документації

Дбаючи про свій авторитет, ми постійно підвищуємо професійний рівень експертів, залучаючи їх до участі у кращих міжнародних конференціях, конкурсах тощо
Співпраця з нами — це ідеальне співвідношення ціни та якості

Замовити експертизу