Мости

Будь-яке пошкодження чи інша непланова ситуація на дорозі, мості або у будівлі може стати не тільки причиною зайвих витрат і поганої репутації керуючої компанії, а й непоправною загрозою для життя людей. Часом звичайна тріщина може перерости у велику біду. Не знаєте як позбавитися зайвих ризиків? Скористайтеся послугою технічного обстеження доріг, мостів, будівель та інших споруд від нашої компанії.

Своєчасна оцінка, технічне обстеження доріг, мостів, будівель та інших споруд надзвичайно важлива як у процесі виконання поточних робіт, так і під час реконструкції чи капітального ремонту. Саме так можна виявити різного роду пошкодження та запобігти масштабним руйнуванням споруд. Це єдиний спосіб своєчасно виявити великі проблеми та запобігти надмірним витратам.  

Мости та будівлі підлягають періодичним оглядам, а також детальним технічним обстеження перед проведенням ремонтних робіт будь-якої складності. Контрольні перевірки може здійснювати особа, яка має відповідну будівельну кваліфікацію, спеціалізовану освіту та досвід оцінки технічного стану дорожньо-інженерних споруд. Мета інспекції — оцінити та зафіксувати  технічний стан об’єкта, а також визначити умови безпечної експлуатації або обсяг необхідних робіт чи періодичність технічного обслуговування.

Елементи, що оцінюються під час періодичних перевірок, включають:

  • аналіз видів ушкоджень, розбитих на частини призначені для руху пішоходів та велосипедів;
  • обстеження конструкцій та елементів;
  • аналіз оточення об’єкта і рівень безпеки руху чи експлуатації;
  • аналіз необхідності виконання поточних та капітальних робіт;
  • аналіз та відповідність технічним вимогам, документації та ДБН.

Така послуга актуальна для органів влади та місцевого самоврядування, інвесторів, громадських об’єднань, аудиторських і консалтингових, а також міжнародних компаній, які планують свою діяльність у напрямі розвитку територій або фінансування заходів покращення.

На підставі технічного обстеження технічного обстеження доріг, мостів, будівель та інших споруд Замовник отримує детальний звіт на відповідність усіх замовлених параметрів від експерта нашої компанії відповідно до умов укладеного договору.

Для замовлення послуги технічного обстеження доріг, мостів, будівель тощо необхідно заповнити відповідну форму на сайті компанії. Менеджер зв’яжеться для уточнення деталей та укладання договору. Сплата авансу, відповідно до умов договору, необхідна умова для початку проведення обстеження.  

Експертиза кошторисної документації

Дбаючи про свій авторитет, ми постійно підвищуємо професійний рівень експертів, залучаючи їх до участі у кращих міжнародних конференціях, конкурсах тощо
Співпраця з нами — це ідеальне співвідношення ціни та якості

Замовити експертизу