Експертиза міцності та надійності проєкту

Вартість будівництва визначають правила його укладення — кошторис складений фахівцями, який містить необхідну інформацію, розрахунки, креслення та технічні рішення для будівництва і введення в експлуатацію. Однак, невідповідність встановленим нормам і розрахункам може стати причиною відмови у підписанні декларації про готовність об’єкта і, як наслідок, позбавити власника великих коштів. Як діяти? Пропонуємо рішення — експертиза міцності та надійності проєкту (СС1).

 Послуга експертизи міцності та надійності проєкту (СС1) — необхідна передумова для впевненості у якості будівель і споруд, які будуються та вводяться в експлуатацію. Експерти компанії у найкоротші терміни визначать  рівень міцності та надійності проєкту, а також помилки, які можуть стати причиною руйнувань, погіршити експлуатаційні якості об’єкта і навіть зашкодити життю і здоров’ю людей. Головна функція експертизи проєкту на міцність і надійність — усунути порушення та невідповідності наявній документації для наступного доопрацювання.  

 Експертиза проводиться, виключно, спеціалістами, які мають відповідну кваліфікацію та досвід. Адже, своїм підписом фахівець бере відповідальність за правдивість зазначеної інформації та життя людей.  Експертиза проводиться на предмет:

  • механічного опору та стійкості;
  • пожежну безпеку;
  • дотримання безпечних умов життя і здоров’я людей;
  • дотримання ДБН та інших вимог чинного законодавства.

Послуга комплексної експертизи міцності та надійності проєкту (СС1) актуальна для забудовників, органів влади та місцевого самоврядування, інвесторів, комунальних та житлово-експлуатаційних компаній, які займаються роботами із реконструкції та будівництва будинків та споруд тощо. Експертний висновок можуть замовити будь-які незалежні компанії для вирішення судових позовів чи в інших ситуаціях.

У результаті виконання експертизи Замовник отримує детальний експертний звіт, в якому міститься вичерпна інформація про проєкт, а також перелік порушень, які виявлені під час проведення експертизи та перелік рекомендацій, які необхідно виконати у відведений термін.

Для замовлення послуги експертизи  потрібно заповнити відповідну форму на сайті нашої компанії. Менеджер зв’яжеться у найближчі терміни для уточнення деталей та укладання договору. Сплата авансу — необхідна умова для початку проведення експертизи.  

Експертиза кошторисної документації

Дбаючи про свій авторитет, ми постійно підвищуємо професійний рівень експертів, залучаючи їх до участі у кращих міжнародних конференціях, конкурсах тощо
Співпраця з нами — це ідеальне співвідношення ціни та якості

Замовити експертизу