Експертиза кошторисної частини

Незалежно від типу та призначення, будь-яке будівництво починається із кошторисної документації. Спеціально розроблений комплекс документів розкриває сутність проєкту, визначає архітектурні, конструкційні та технологічні рішення як для капітального будівництва, так і для реконструкції. Але для початку проведення робіт потрібна експертиза кошторисної частини проєкту СС1.

Професійний підхід до вирішення складних проєктних робіт, а також комплексна експертиза кошторисної частини за класом наслідків СС1 дозволить запобігти небажаним витратам забудовника, а також гарантує безпеку та якість будинку, споруди чи іншої конструкції у процесі експлуатації протягом тривалого часу.

Кожна забудова має свої особливості та клас наслідків, які визначаються Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності». Клас наслідків — це рівень можливої небезпеки для здоров’я і життя людей, які постійно або періодично перебуватимуть на об’єкті або які знаходитимуться зовні такого об’єкта, матеріальних збитків чи соціальних втрат, пов’язаних із припиненням експлуатації або з втратою цілісності об’єкта.

 Експертиза кошторисної частини проєкту СС1 передбачає:

  • комплексні заходи щодо перевірки на відповідність змісту та обсягу проєктно-кошторисної документації;
  • перевірку на відповідність вимог ДБН В.1.2-14-2009 «Загальні принципи забезпечення надійності та конструктивної безпеки будівель, споруд, будівельних конструкцій та основ»;
  • аналіз доцільності планування заходів;
  • дотримання інших вимог.

Така послуга актуальна для органів влади та місцевого самоврядування, інвесторів, забудовників, комунальних підприємств, які займаються роботами із реконструкції та будівництва будинків та споруд, а також іншим компаніям.

У результаті виконання експертизи Замовник отримує детальний звіт на відповідність усіх замовлених параметрів від експерта нашої компанії відповідно до умов укладеного договору.

Для оформлення замовлення експертизи кошторисної частини проєкту (СС1) і необхідно заповнити відповідну форму на сайті компанії. Менеджер

зв’яжеться для уточнення деталей та укладання договору. Сплата авансу,

відповідно до договору — необхідна умова для початку проведення обстеження.  

Експертиза кошторисної документації

Дбаючи про свій авторитет, ми постійно підвищуємо професійний рівень експертів, залучаючи їх до участі у кращих міжнародних конференціях, конкурсах тощо
Співпраця з нами — це ідеальне співвідношення ціни та якості

Замовити експертизу